Siete proti hmyzu

Siete proti hmyzu sú efektívnou ochranou proti hmyzu, ale aj peľu, prachu a ďalším menším nečistotám. Veľkou výhodou týchto sietí je, že neobsahujú žiadnu chémiu, ktorá by sa uvoľňovala do interiéru. Naše siete proti hmyzu na okná a dvere nijako neohrozujú vaše zdravie ani životné prostredie.
Okenne siete vieme dodat aj ATYPICKÉ

Sieť Okenná

Siete proti hmyzu sú najefektívnejšou prirodzenou ochranou proti obťažujúcemu hmyzu. Aj keď je ich funkcia predovšetkým praktická, svojim designom sa stávajú elegantným doplnkom okien a dverí. Sieť je vyrobená z po plastovaného sklolaminátového vlákna, ktoré nepodlieha korózii a dobre znáša teplotné rozdiely. Je dodávaná v šedej farbe. Napriek tomu že je pomerne hustá pri pohľade von ju skoro nevnímate, je dobre priehľadná.

Sieť Dverová

Otváravé siete na balkonové dvere, vchodové dvere sú na samozatváracích pántoch. Viac variant prevedení.

Sieť Posuvná

Siete určené na HST portály, prípadne na miesta kde sú už krídlové dvere veľmi veľké.

Sieť plisé maxi

Sieť plisé Maxi

Plisé sieť proti hmyzu z extrudovaného hliníka v širšom prevedení profilu pre ešte vyššiu tuhost a spoľahlivosť siete. Svojím hladkým a matným tvarom je ako stvorená pre Hst portály a iné veľké otvory dnešných moderných okien.

Sieť Plissé

Plissé sietky, sú velmi praktickým riešením ochrany proti hmyzu do bytov,domov,HST portálov. Svojou jednoduchou konštrukciou, lahkou ovládatelnostou a minimalistickým dizajnom, uspokoja aj náročnejších zákazníkov

Sieť Plisé Lux

Plissé sietky, sú velmi praktickým riešením ochrany proti hmyzu do bytov,domov,HST portálov. Svojou jednoduchou konštrukciou, lahkou ovládatelnostou a minimalistickým dizajnom, uspokoja aj náročnejších zákazníkov. 

Sieť Rolovacia

Rolovacie siete sú neodmysliteľným sortimentom vo výrobe sietí proti hmyzu. Využívajú sa hlavne na oknách bytov kde, kde nie je možné namontovať pevný typ siete. Rolovacie siete sú vyrobené  z kvalitne spracovaného, extrudovaného, lakovaného, hliníkového profilu.