Sieť okenná  19 x 8

Sú najefektívnejšou ochranou proti prieniku dotieravého hmyzu do Vášho obydlia. Konštrukcia siete proti hmyzu je vyrobená z hliníka. Prieniku hmyzu do obydlia zabraňuje sieť - poveternostným podmienkam odolné pogumované sklovlákno. Okenné siete patria medzi najpredávanejšie typy sietí z našej ponuky. Sú určené pre montáž na všetky typy plastových okien a eurookien. Vyznačujú sa tým, že pri montáži nedochádza k priamemu zásahu do konštrukcie okna a nie je potrebné vŕtanie. Sieť sa pripevní pomocou háčikov o tesnenie okna. Keďže má každý typ okna inú hrúbku rámu, máme v ponuke viacero typov v rôznych hrúbkach ktoré sú farebne prispôsobené k odtieňom sieťového profilu. Vďaka širokej farebnej škále, ktorú ponúkame si naše siete doladíte ku každému oknu.


- Dostupné farby: biela, antracit, strieborná, elox, elox bronz, tmavo hnedá, svetlo hnedá
- Drevodekory: zlatý dub, tmavý orech, čerešňa, tmavý dub, vlašský orech, sapeli, prírodný dub, borovica horská, douglas,       oregon, rustikálny dub, bahenný dub, winchester, macoré, írsky dub
- Rall: podľa želania zákazníka dáme nalakovať na požadovanú Rall farbu. ( práškové lakovanie)
- Sieťovina:sivá, čierna, protipeľová, kovová, plastová (odolnejšia voči zvieracím tlapkám)
- Sieťovina sa štandardne dodáva sivá, ale na požiadanie zákazníka dodáme zvolenú sieťovinu. Všetky sieťoviny okrem sivej    sú za príplatok.
- možnosť vyrobiť aj atypickom prevedení

Zameranie a cenová ponuka je u nás zdarma. Pošlite nám približné rozmery , svetlú šírku a výšku okenného rámu  a farbu a pre predbežnú cenovú kalkuláciu. Po zameraní naším technikom a po upresnení parametrov a špecifikácií sa môže cenová ponuka líšiť.