Sieť dverová otváravá  vo vlastnom ráme

Tieto siete sú vyrobené z kvalitného extrudovaného hliníka a sieťovina s poplastovaného sklovlákna.  Jednoduchá aplikácia na všetky typy dverných rámov a možnosť farebného výberu z ponuky vás určite presvedčia. Výhodou tejto siete je zvýšená pevnosť vďaka samonosnému rámu a hliníkovým vnútorným rohom.   Dizajnovo elegantné a jedinečné prevedenie predelu slúži namiesto madla alebo ako okopová lišta pri manipulácii s dverami.  

- Dostupné farby: biela, antracit, hnedá, svetlo hnedá 8003, strieborná 9006
- Drevodekory: zlatý dub, tmavý orech, čerešňa, tmavý dub, vlašský orech, sapeli, prírodný dub, borovica horská, douglas,      oregon, rustikálny dub, bahenný dub, winchester, macoré, írsky dub
- Rall: podľa želania zákazníka dáme nalakovať na požadovanú Rall farbu. ( práškové lakovanie)
- Sieťovina:sivá, čierna, protipeľová, plastová (odolnejšia voči zvieracím tlapkám)
- Sieťovina sa štandardne dodáva sivá, ale na požiadanie zákazníka dodáme zvolenú sieťovinu. Všetky sieťoviny okrem sivej     sú za príplatok.

Zameranie a cenová ponuka je u nás zdarma. Pošlite nám približné rozmery , svetlú šírku a výšku dverového rámu a farbu a pre predbežnú cenovú kalkuláciu. Po zameraní naším technikom a po upresnení parametrov a špecifikácií sa môže cenová ponuka líšiť.