Screnová roleta

V závislosti na vybranom type látky screenová roleta  zaisťuje maximálnu ochranu proti slnečnému žiareniu, prieniku tepla a zároveň zabezpečuje optimálnu úroveň prirodzeného svetla v interiéri. Vďaka tejto čiastočne svetelnej priepustnosti a variabilite miestnosť zatieni, ale stále umožňuje výhľad smerom von, sťažuje však pohľad z exteriéru dovnútra a tým zachováva súkromie. Je možné zvoliť aj látku typu blackout, pri ktorej dochádza k úplnému zatemneniu.

Táto roleta má unikátny systém líšt, ktorý zaisťuje jej vysokú odolnosť proti vetru a udržuje textíliu dokonale napnutú a na svojom mieste vo vodiacich lištách. Box môže byť namontovaný pred oknom do steny, alebo v okennom otvore do stropu pomocou montážnych držiakov, ktoré ladia s dizajnom boxu, pričom sa medzi nimi a boxom nevytvára žiadna medzera. Unikátnosťou screenovej rolety  je jej použitie do pergol, kde sa dá ľahko nainštalovať pomocou špeciálneho montážneho profilu.

ZIP systém je unikátny vďaka skrytej nehrdzavejúcej pružine vo vodiacej lište. Pružina sa neopotrebováva a tak si látka zachováva napnutie po dlhú dobu. Screenová roleta  ponúka praktickú ochranu proti hmyzu, nakoľko priestor medzi boxom, vodiacimi lištami a látkou je kompletne uzavretý. Touto roletou s triedou odolnosti proti vetru 6 môžete zatieniť plochu až do 18 m2 s jedným kusom rolety.Prednosti  a  výhody

  • vysoký stupeň zatienenia,
  • termoregulačný aj ochranný efekt,
  • znižovanie hladiny vonkajšieho hluku,
  • dolný profil z extrudovaného hliníka,
  • možnosť elektrického ovládania,
  • maximálna garantovaná plocha 18 m2
  • široká paleta farebných látok

Zameranie a cenová ponuka je u nás zdarma. Pošlite nám približné rozmery ,šírku a výšku stavebného otvoru, farbu látky a bubna, spôsob ovládania (diaľkové ovládanie ,/vypínač, mobil) a spôsob umiestnenia (priznaná verzia, podomietková verzia) pre predbežnú cenovú kalkuláciu. Po zameraní naším technikom a po upresnení parametrov a špecifikácií sa môže cenová ponuka líšiť.