Samonosná brána

Samonosné brány posuvné sa pohybujú priestorom nad povrchom. Je ich možné postaviť v akejkoľvek výške nad zemou, preto majú možnosť sa inštalovať aj v teréne, ktorý je nepravidelný. Samonosné posuvné brány slúžia dlhodobo bez toho, aby sa užívateľ musel zaoberať údržbou. Váha samonosnej brány nespočíva na koľajniciach a prípadné nečistoty v priestore pod bránou neprekážajú.

Posuvná brána sa najčastejšie využíva v privátnych a priemyselných priestoroch, kde chceme ušetriť priestor pred bránou a za bránou.Vhodné sú pre veľké priemyselné závody a iné prevádzky.
Brána s pohonom, v  našej ponuke nájdete pohony posuvných aj krídlových brán. Pohony všetkých brán majú tichý chod, sú vyrobené z kvalitných materiálov s veľkou životnosťou a hodia sa do väčšiny klimatických podmienok. Konfiguráciu a nastavenie pohonu posuvných brán umožňuje diaľkový ovládač.

Výhody posuvných brán:Samonosné posuvné brány sú žiadané zákazníkmi pre ich hlavné výhody:

- posuvná brána má jednoduchú stavebnú prípravu

- na vozovke nemusí byť žiadny vodiaci profil

- bezúdržbové prevedenie v zime
Samonosné brány vyrábame individuálne podľa požadovaných rozmerov a podľa stavebných otvorov. Jedná sa o výrobu na mieru. Dôležitý je najmä dostatočný priestor na zasunutie brány. Tento priestor musí byť o 1/3 väčší, než je prejazdná šírka brány. Ak tam toto miesto nie je, možno uvažovať o dvoch bránach posuvných proti sebe.


Zameranie a cenová ponuka je u nás zdarma. Pošlite nám približné rozmery ,šírku a výšku stavebného otvoru, farbu , spôsob ovládania (diaľkové ovládanie ,/vypínač, mobil) a spôsob umiestnenia (priznaná alebo, nepriznaná brána) pre predbežnú cenovú kalkuláciu. Po zameraní naším technikom a po upresnení parametrov a špecifikácií sa môže cenová ponuka líšiť.