Brány

Tiché, bezpečné a spoľahlivé  brány od slovenského výrobcu. Brány vám vyrobíme na mieru s odbornou montážou a záručným a pozáručným servisom. Pre každú stavebnú situáciu vašej garáže, alebo plotu je možné nájsť vhodné riešenie brány. Garážová brána alebo iná brána podľa vašich požiadaviek. S výberom brány vám radi poradíme.

Rolovacie brány

Rolovacia garážová brána  ideálnym riešením všetkých vašich problémov. Rolovacie brány sú skvelé pre rekonštruované garáže. Vďaka svojej konštrukcii a technickému riešeniu nezaberajú v garáži takmer žiadny priestor a nevyžadujú si väčšie stavebné úpravy. Okrem toho sa každá brána vyrába na mieru, takže sa dokonale prispôsobí priestoru.

Sekčné brány

Automatické sekčné brány sú izolované polyuretánovou penou s hrúbkou 40 mm a kombináciou bezúdržbového materiálu - oceľový plech. Sekčné brány sa môžu prispôsobiť rôznym typom garáží a šírke vjazdu aj do dvojitých garáží. Brány majú vysoký štandard prevedenia, ktorý zaručuje komfort, bezpečnosť, výbornú tepelnú izoláciu a pohodlné používanie pomocou aplikácie, alebo diaľkového ovládača.

Krídlová brána

Nami ponúkané krídlové brány sú vyrábané z polyuretánových panelov o hrúbke 40 mm. Krídlová brána je dodávaná so zárubňovým rámom a dvoma krídlami, ktoré podľa požiadavky zákazníka môžu byť rozdelené v rôznom pomere. Zárubňový rám je hliníkový s límcom a tesnením. Farba rámu je prírodný hliník, ktorý je možné laminovať podľa vzorkovníka laminácií.

Posuvná brána

Posvuné brány predstavujú moderné riešenie vjazdu vozidiel do objektu. Posuvná brána sa otvára do strany pozdĺž plotu, vďaka čomu efektívne šetrí priestor pred aj za bránou. Samonosné posuvné brány vyrábame podľa priania zákazníka na kľúč. Posuvné brány sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a spĺňajú náročné požiadavky z hľadiska častého používania.

Samonosná brána

Samonosné  brány posuvné sa pohybujú priestorom nad povrchom. Je ich možné postaviť v akejkoľvek výške nad zemou, preto majú možnosť sa inštalovať aj v teréne, ktorý je nepravidelný. Samonosné posuvné brány slúžia dlhodobo bez toho, aby sa užívateľ musel zaoberať údržbou. Váha samonosnej brány nespočíva na koľajniciach a prípadné nečistoty v priestore pod bránou neprekážajú.