Roletka deň- noc v bubne 70

Jednoduchý a plne fukčný systém roletky v polo uzatvorenom bubne. Do tohoto typu bubna je možné navinúť niektoré látky až na výšku 250 cm
Funkčnosť roletiek Deň/Noc spočíva v dvojitom vedení látok so striedajúcimi sa priehľadnými a nepriehľadnými pruhmi, pričom regulovanie priechodnosti svetla je pomocou nekonečnej retiazky. Dizajnovo ladené prvky sú kombinované s prešívanými svetelnými otvormi a s látkou v bohatom farebnom prevedení, čím sa stávajú elegantným doplnkom interiéru. Roletky Deň/Noc si nevyžadujú žiadnu dodatočnú údržbu ani čistenie - povrch látky je antistatický, čím zabraňuje intenzívnemu usádzaniu prachových častíc. Prípadné väčšie nečistoty je možné utrieť vlhkou handrou alebo prachovkou.O tvorený systém, ktorý nie je výškovo limitovaný.
Dostupné farby bubna: biela
Látky: na výber cca 250 farebných prevedení. K dispozícii tieniace aj temniace látky.
Kotvenie nad stavebný otvor, kotvenie do otvoru

Zameranie a cenová ponuka je u nás zdarma. Pošlite nám približné rozmery ,šírka a výška bubna a farbu látky pre predbežnú cenovú kalkuláciu. Po zameraní naším technikom a po upresnení parametrov a špecifikácií sa môže cenová ponuka líšiť.