Látkové roletky

Látkové roletky tvoria jednu z najširších ponúk dekorov a farieb látok čo uľahčuje zladiť okenné doplnky k Vášmu interiéru. V ponuke sú farby vhodné do obývačiek, spálni, kuchýň, ale aj do detských izieb, kancelárií, či spoločenských priestorov a obchodných centier. Skrátka, každý si tu nájde to, čo potrebuje pre spríjemnenie životného priestoru.

Látková roletka v krídle okna

V uzavretom systéme je látka ukrytá pod hliníkovým bubnom – kazetou. Vzhľadom na hrúbku látky je výška uzavretého systému obmedzená kapacitou bubna.

Látková roletka otvorená

otvorený systém, ktorý nie je výškovo limitovaný.

Roletky  si nevyžadujú žiadnu dodatočnú údržbu ani čistenie - povrch látky je antistatický, čím zabraňuje intenzívnemu usádzaniu prachových častíc. Prípadné väčšie nečistoty je možné utrieť vlhkou handrou alebo prachovkou.

Látková roletka v bubne 70

Montáž možná do stropu ako aj nad špaletu, prípadne do otvoru bez použitia prídavných konzol.

Do tohoto typu bubna je možnosť navinúť látku do výšky 180 cm

Látková roletka v bubne 90

Montáž možná do stropu ako aj nad špaletu, prípadne do otvoru bez použitia prídavných konzol.

Do tohoto typu bubna je možnosť navinúť látku do výšky 250 cm

Plissé roletka

Plissé sú jedninečným a veľmi jednoduchým systémom pre tienenie vo vašom obydlí. Žalúzia je zložená z plisovanej látky ponúkaných v rôznych typoch vo viac ako 250-tich odtieňoch farieb a hliníkového nosníka ponúkaných v 12-tich odtieňoch jej hornej a spodnej časti. Tento zabezpečuje jednoduchú ovládateľnosť a čo je hlavné, širokú flexibilitu v nastavení polohy pre tienenie.